Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Haziran 2022 Cumartesi

Hollanda'da milyonlarca aile temel masraflarını karşılarken zorlanıyor

Hollanda’da nüfusun yüzde 15’i yoksulluk tehlikesiyle karşı karşıya. Milyonlarca aile gıda, enerji gibi temel masrafları karşılayamıyor.

Hollanda’da enflasyon, dar gelirlilerin yanı sıra orta gelirlileri de etkilemeye başladı. Giderek daha fazla aile, aylık geliriyle gıda, enerji ve akaryakıt gibi temel masrafları karşılayamıyor, birikimlerinden harcamak zorunda kalıyor. Verilere göre, ülkedeki her 4 haneden birinin, 3 aydan daha fazla geçinmeye yetecek kadar birikimi yok.

Merkezi Planlama Ofisi verilerine göre, enerji fiyatları bu seviyede kalır veya daha da artarsa, 1.2 milyon hane, yani ülke nüfusunun yüzde 15’i, yoksulluk tehlikesi altına girecek.

Enerji firmaları da, giderek daha fazla kişinin faturalarını çok geç ödediğini veya ödeyemediğini açıkladı. Hükümet, sosyal yardım alanlar ve dar gelirliler için 800 avroya kadar yardım verileceğini açıklamıştı, ancak orta gelirliler için henüz bir yardım yok.

Geri Dön 11 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN