Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
07 Mayıs 2022 Cumartesi

Hollanda’da ergoterapi çiftliğine saldırı: 2 ölü, 3 yaralı

Hollanda’da Rotterdam yakınlarındaki bir ergoterapi çiftliğine silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 2 kişi öldü, 2’si ağır 3 kişi yaralandı.

Hollanda’da Rotterdam yakınlarındaki bir kasabada bulunan ergoterapi çiftliğinde, silahlı bir saldırganın ateş açması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 2’si ağır 3 kişi yaralandı. Polis tarafından gözaltına alınan saldırganın suç geçmişi olmadığı, ancak psikolojik rahatsızlıkları olduğu aktarıldı. 

Hollanda’da bunama, otizm gibi psikolojik rahatsızlıkları olan çocuk ve yetişkinlerin hayvanlarla çalışabilmesi, tarım ve hayvancılıkla uğraşabilmesi için, birçok çiftlik, ergoterapi merkezi olarak kullanılıyor.

Geri Dön 07 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN