Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Eylül 2022 Çarşamba

Demiryolu işçileri tekrar greve gidiyor

Hollanda Demiryolu Sendikaları Birliği, NS firmasının demiryolu işçileri için bu cumadan itibaren yeni grev çağrısı yaptı.

Hollandanın Demiryolu Sendikaları Birliği FNV, NS firması demiryolu işçileri için bu cumadan itibaren yeni bir grev çağrısında bulundu. Cuma günü yapılması planlanan grevin Amsterdam, Rotterdam ve Lahey gibi büyük şehirleri etkileyeceği açıklandı. 

Şirket, grev tehdidi karşısında yeni bir toplu sözleşme teklifinde bulundu. Tüm çalışanlara tek seferlik 650 avro bonus, maaşlara 1 Temmuz’dan itibaren geriye dönük olarak yüzde 5, 1 Ocak 2023’ten itibaren ise yüzde 2,5 daha zam teklif edildi. Sendikaların bunu kabul edip etmeyeceği belli değil. 

Hollanda’da enflasyon yüzde 12 ile ilgili kaydın tutulmaya başladığı 1963 yılından bu yana en yüksek seviyesinde seyrediyor.

Geri Dön 07 Eylül 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN