Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Haziran 2023 Çarşamba

Süper zenginler en çok İsviçre’ye güveniyor

Araştırmaya göre süper zenginler, paralarını yatırmak için en çok İsviçre’ye güveniyor. İsviçre bankalarında, yabancı ülkelerin vatandaşlarına ait toplam 2,4 trilyon dolar servet bulunuyor.

Boston Consulting Group tarafından yayınlanan Küresel Varlık Raporu’na göre, Rapora göre İsviçre, bankacılık sektöründe yaşanan krizlere rağmen zenginlerin birinci tercihi olmaya devam ediyor. Uzmanlar, bunu İsviçre’deki yatırım uzmanlığı ve yatırımcılara sunulan tekliflerin çeşitliliğine bağlıyor. Süper zenginler, İsviçre dışında en çok Hong Kong ve Singapur’u tercih ediyor. 

Rapora göre, ’sınır ötesi bankacılık’, küresel enflasyon, ekonomik ve siyasi belirsizlikler nedeniyle yükselişe geçti. Geçtiğimiz yıl, dünya çapında toplam 22 trilyon dolarlık servet, uluslararası bankalarda tutuldu. 

Geri Dön 28 Haziran 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN