Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Kasım 2022 Cuma

Olası doğalgaz kıtlığına hazırlık

İsviçre hükûmeti, kış aylarında yaşanabilecek bir doğalgaz kıtlığına karşı hazırlanan acil durum planını sundu.

Ekonomi Bakanı Guy Parmelin, ülkenin doğalgaz kullanımının yüzde 40’ını özel hanelerin oluşturduğunu, bu nedenle hane halkının katkısı olmadan kayda değer bir tasarruf yapılamayacağını söyledi ve halkı sorumluluk almaya çağırdı. 

Planlara göre, doğalgaz arzı ciddi ölçüde düşerse, doğalgazla ısınan tüm hanelerde kaloriferler 20 dereceden fazla açılamayacak. Kaloriferi 20 derecenin üzerine çıkaran haneler para cezasıyla karşı karşıya kalabilecek, ancak hükümetin bunu nasıl kontrol edeceği ile ilgili bir detay açıklanmadı. 

Daha kritik bir doğalgaz kıtlığı yaşanırsa, öncelik hanelere verilecek. Kritik öneme sahip olmayan büyük enerji tüketicilerinin, acil bir durumda geçici faaliyetlerini durdurmaları istenebilecek. 

Geri Dön 18 Kasım 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN