Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
13 Mart 2023 Pazartesi

İsviçre’de ‘tarafsızlık’ protestosu

İsviçre'nin başkenti Bern'de Ukrayna'ya silah ihracatı ve Rusya'ya ekonomik yaptırımları protesto eden yaklaşık 3 bin kişi sokağa çıktı.

İsviçre’nin başkenti Bern’de yaklaşık 3 bin kişi ‘tarafsızlık ilkesi’ için sokağa çıktı. Göstericiler, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası İsviçre’nin savaş malzemesi ihracatına ve Rusya’ya uyguladığı ekonomik yaptırımlara karşı çıktı.

Gösterilere korona tedbirlerine de karşı çıkan gruplar dahil olmak üzere sağ görüşlü gruplar katıldı. Eylemciler ‘katı bir İsviçre tarafsızlığı’ politikası talep etti.

Önceki hafta da sendikalar ve sivil toplum kuruluşları Bern’de miting düzenlemiş ve 2 binden fazla kişi bu mitinge katılmıştı. Eylemlerde Ukrayna halkına daha fazla destek verilmesi, yaptırımların etkin biçimde uygulanması ve İsviçre’nin aktif bir barış politikası izlemesi gerektiği söylenmişti.

Geri Dön 13 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN