Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Ocak 2024 Cumartesi

İsviçre Davos Zirvesi’ne hazırlanıyor

Davos Zirvesi olarak bilinen Dünya Ekonomi Forumu, 15 Ocak'ta başlıyor. Zirveye yönelik hazırlıklar da hız kazandı.

Davos Zirvesi olarak da bilinen 54'üncü Dünya Ekonomik Forumu (WEF), İsviçre’nin Davos kasabasında 15 Ocak tarihinde başlayacak. Federal hükûmet, hazırlıklar kapsamında güvenlik önlemlerinin artırıldığını ve 5 bine yakın askerin bölgede görev alacağını duyurdu.

İsviçre Ordusu askerlerinin tüm ülke genelinde; hava, kara ve lojistik konularında destek ve teyakkuzda olacağı bildirildi. Hava kuvvetlerinin, konferans süresince, ek radarlar ve güçlendirilmiş hava sahası gözetimi ile Graubünden kantonun polis birimleriyle koordineli çalışacağı açıklandı.

Çok sayıda uluslararası organizasyon ve iş dünyası temsilcisinin de katılacağı forum öncesinde otel ve tesislerdeki gecelik fiyatların 22 bin franka kadar çıktığı duyuruldu. Kanton yönetimi bölgedeki işletmeleri fırsatçılık yapmamaları konusunda uyardı.

Forum’da bu yıl devlet başkanlarıyla birlikte 3 bine yakın katılımcı ağırlanacak. Bu yılın teması olarak 'Güvenin Yeniden İnşası' tartışılacak.

Geri Dön 13 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN