Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
24 Ocak 2023 Salı

Yalnızlık şeridi genişliyor

Hollanda’da kendini yalnız hisseden müşterilerinin birbirleriyle sohbet edebilmesi için ‘yavaş ödeme şeridi’ uygulayan Jumbo, uygulamayı 200 farklı şubesinde daha başlatacak.

Hollandalı süpermarket zinciri Jumbo, bazı şubelerinde, kendini yalnız hisseden ve sohbet etmek isteyen yaşlılar için ‘yavaş ödeme şeridi’ uygulaması başlatmıştı. Çok sevilen ve başarılı olan uygulama, şimdi Jumbo’nun 200 şubesini daha kapsayacak şekilde genişletilecek. Zincir, ayrıca bazı şubelerinde yerel halkın kahve içip birbirleriyle konuşabileceği ‘sohbet köşeleri’ de başlattı. 

İstatistik Ofisi verilerine göre, ülkede 75 yaş ve üzerindeki her 3 kişiden 1’i, kendini ‘zaman zaman’ veya ‘sık sık’ yalnız hissediyor. 

Geri Dön 24 Ocak 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN