Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
25 Ekim 2022 Salı

Üniversiteliler bu kış üşüyecek

Yaşanan enerji krizi nedeniyle Hollanda’da birçok üniversite sıcaklığı 21 dereceden 19 dereceye düşürme kararı aldı.

Hollanda’da birçok üniversite, enerji tasarrufu için, devlet binalarında yapıldığı gibi sıcaklığı 21 dereceden 19 dereceye düşürme kararı aldı. Öğrencilere ve üniversite personeline, kampüse sıcak tutacak kazaklarla gelmeleri tavsiye edildi. 

Üniversiteler, ayrıca yenilenebilir enerji kaynaklarına ve LED ışıklar gibi tasarruflu seçeneklere daha fazla yönelmeyi planlıyor. Üniversite binalarının daha erken saatlerde kapatılması da gündemde. 

Ayrıca ülkedeki her 2 ilköğretim okulundan 1’i, enerji masraflarını azaltmak için bu kış termostatı kısmayı planlıyor. Her 5 okuldan 1’i ise sıcaklığı 2 derece veya daha fazla düşürecek. Okullar, ebeveynlere çocuklarını kalın bir kazakla okula göndermelerini tavsiye ediyor. 

Geri Dön 25 Ekim 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN