Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
22 Temmuz 2023 Cumartesi

UNICEF: Hollandalı gençler gelecek kaygısı yaşıyor

Hollandalı gençler, ülkede hükûmetin düşmesi ve kasımda yapılacak erken seçimler nedeniyle, gelecek hakkında hiç olmadığı kadar endişeli. 

UNICEF tarafından 10 ila 18 yaşları arasındaki çocuk ve gençler arasında yapılan ankete göre, gençler, hükûmetin düşmesinin ardından eğitim (yüzde 58), yoksullukla mücadele (yüzde 48), ve iklim değişikliği (yüzde 31) konusunda yaşanabilecek gecikmelerden endişeli. 

Ankete katılan gençlerin dörtte birinden fazlası, politikacıların gençlerin endişeleri ve önem verdikleri konular hakkında yeterince düşünmediği görüşünde. 

Gençlerin büyük çoğunluğu, bir sonraki başbakanda görmek istedikleri en önemli özelliklerin, ‘güvenilirlik ve dürüstlük’ olduğunu söylüyor. 

Geri Dön 22 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN