Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Ekim 2023 Salı

Trafiğe çıkacaklara 'yağış ve fırtına' uyarısı

Hollanda'da meteorologlar, bu hafta için trafiğe çıkacaklara yağış ve fırtına uyarısı yaptı.

Hollanda'da bu hafta hava yağmurla başladı ve haftanın ikinci yarısında fırtına bekleniyor. Ekim ayı yağışlı geçen ülkede ve kasım ayı da yağışlarla başladı. Bununla birlikte, kış saati uygulamasının etkisiyle günler daha erken kararıyor. Bu da yağmur ve rüzgarın trafikte artan sıkışıklığa yol açmasına neden olabilir.

Çarşambaya kadar hava nispeten sakin olacak. Ancak çarşambadan itibaren yağışlı bir hava bekleniyor ve güneyden esen saatte 70 kilometre hızındaki rüzgarlar etkili olacak.

Perşembe günü ülke genelinde rüzgar hızının 6 ila 8 arasında değişen bir şiddette olması ve saatte 80 ila 100 kilometre hızında esmesi bekleniyor. Bu güçlü rüzgar, aşırı yağışlarla birleştiğinde trafikte sıkışıklıklara ve yoğunluğa yol açabilir.

Meteorologlara göre, cumartesiye kadar sahil bölgelerinde 50 ila 70 milimetre yağmur beklenirken, iç kesimlerde 20 ila 50 milimetre yağış görülebilir.

Geri Dön 31 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN