Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2023 Çarşamba

Timmermans AB'deki görevinden istifa etti

AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Hollanda'daki seçimler için AB'deki görevinden istifa etti.

AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Frans Timmermans, Hollanda’da yaklaşan seçimlerde İşçi Partisi ile Yeşiller Partisi listelerinden aday olacak. Timmermans, AB’deki görevinden istifa etti.

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ise Timmermans’a gösterdiği başarılardan dolayı teşekkür etti. Von der Leyen, “Kendisine güçlü katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. AB’yi ilk iklim dostu kıta yapmak için çok büyük çabalar sarf etti” ifadelerini kullandı.

Timmermans, Yeşiller ve İşçi Partisi ittifakının yaklaşık 38 bin üyesinin yüzde 92’sinin oyunu aldı. Karşı bir aday çıkmadı. 

Hollanda’da parlamento seçimleri 22 Kasım’da yapılacak.

 

Geri Dön 23 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN