Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
21 Aralık 2022 Çarşamba

Surinam’dan Hollanda’ya ‘kölecilik özrü’ eleştirisi

Surinam, Hollanda’nın kölecilik geçmişinden dolayı özür dilemesini memnuniyetle karşıladı ancak resmi özürden önce kendilerine danışılması gerektiği eleştirisinde bulundu.

Hollanda Başbakanı Mark Rutte, dün Lahey kentinde yaptığı konuşmada, ülkesinin köle ticareti geçmişi nedeniyle özür diledi. Suriname Devlet Başkanı Chan Santokhi, Hollanda hükûmetinin özrünü memnuniyetle karşıladı, ancak "Rutte, resmi olarak özür dilemeden önce hükûmetimize danışmalıydı" eleştirisinde bulundu. 

Hollanda’nın özür dilenecek tarih olarak 19 Aralık’ı seçmesi de ‘keyfi’ olduğu gerekçesiyle bazı sivil toplum kuruluşları tarafından eleştirilmişti. 

Geri Dön 21 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN