Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet dağılıyor: Gündem DÖNER - 22 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Şubat 2024 Perşembe

Şiddetli fırtına uyarısı

Hollanda'da Meteorolojiden yapılan tahminlere göre, bugün öğleden sonra fırtınalı bir hava bekleniyor.

Öğleden sonra şiddetli yağmurların başlaması ve akşama doğru rüzgarın güçlenerek fırtınaya dönüşmesi öngörülüyor. Wadden bölgesinde, bu akşam fırtına saatte 100 kilometreyi aşan hızlara ulaşabilir. Hava sıcaklıkları ise ortalama 13 derece civarında olacak.

Yarından itibaren sıcaklıkların daha da düşmesi ve açık havada gece don riskinin artması bekleniyor. Gün boyu aralıklı sağanak yağışların yanı sıra, güneşin de ara sıra yüzünü göstermesi tahmin ediliyor. Cuma günü için sıcaklıkların 7 ile 10 derece arasında değişeceği ve zaman zaman yağmurlu, zaman zaman güneşli bir hava olacağı öngörülüyor. Güneybatı yönünden esen rüzgarın ise oldukça sert olacağı belirtiliyor.

Hafta sonu hava durumu daha sakin olacak. Yağmur geçişlerinin yaşanacağı bu dönemde, güneşin daha baskın olması bekleniyor. Gündüz sıcaklıkları 7 ile 9 derece aralığında seyrederken, özellikle sabah erken saatlerde ve geceleyin sıcaklıkların don noktasına kadar düşebileceği tahmin ediliyor.

Geri Dön 22 Şubat 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN