Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Haziran 2024 Çarşamba

Polisler greve gitti, karakollar kapandı

Hollanda'da polisler erken emeklilik talebiyle 24 saatlik uyarı grevine gitti. Dün, gün boyunca polis karakolları kapalı kaldı.

Hollanda genelinde dün polis karakolları kapandı. Polis Sendikası, adil bir erken emeklilik talebiyle 24 saatlik uyarı grevine gittiklerini ve tüm randevuların ertelendiğini duyurdu. Müzakerelerde anlaşma sağlanamaması durumunda bir hafta sonra yeni bir grev yapılacağı bildirildi.

Hollanda’da polisler 2021’den bu yana yasal emeklilik yaşından üç yıl önce emekli olabiliyor, ancak bu düzenleme geçici statüde bulunuyor. Sendikalar, erken emeklilik hakkının kalıcı olarak yasalaşmasını talep ediyor.

Polisler, mayıs ayından bu yana hız ihlali ve basit suçlar için ceza yazmamak gibi çeşitli iş yavaşlatma eylemleri de yapıyordu.

Vatandaşlar polisle ilgili işlerde 0900-88 44 numaralı hattı ya da 112 acil hattını arayabilir.

Geri Dön 12 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN