Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Haziran 2024 Pazartesi

Mültecilerin Gecesi'nde 1,6 milyon avro toplandı

Hollanda'da "Mültecilerin Gecesi" adlı destek yürüyüşü 15'inci kez düzenlendi. Yürüyüş sonunda 1,6 milyon avro bağış toplandı.

Hollanda'da, mültecilerin yeni bir yaşama kavuşma hayaline dikkat çekmek amacıyla düzenlenen "Mültecilerin Gecesi" adlı destek yürüyüşü, bu yıl 15'inci kez gerçekleştirildi. Mülteci Vakfı tarafından organize edilen etkinliğe yaklaşık 7 bin kişi katıldı.

Katılımcılar, mültecilere destek için 10, 20 ve 40 kilometrelik parkurlardan birini seçerek yürüdü. Yürüyüş sonunda toplam 1 milyon 637 bin 938 avro bağış toplandı. Rotterdam, Haarlem, Nijmegen, Amersfoort ve Tilburg şehirlerinde gece yarısı başlayan 40 kilometrelik yürüyüş, gün ortasında sona erdi.

Geri Dön 17 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN