Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Haziran 2024 Çarşamba

Marketlerdeki fiyat artışları sürecek

Hollanda Gıda İşletmeleri Enstitüsü (FSN) tarafından yapılan araştırmaya göre, yiyecek ve içecek fiyatlarındaki artış bu yıl da devam edecek.

Marketlerdeki fiyat artışları sürecek

500 gıda şirketiyle yapılan görüşmelerde, sektörün kriz modunda olduğu vurgulandı. Restoranlarda bira ve tren istasyonlarında sandviç fiyatlarının en az yüzde 3 ila yüzde 5 oranında zamlanacağı belirtildi.

2023 yılında gıda sektöründeki toplam satışlar yüzde 20'nin üzerinde artarak 61 milyar avroya ulaştı. Ancak personel sıkıntısı, daralan marjlar ve enflasyon nedeniyle sektör ciddi kayıplar yaşadı. 

Endişelere rağmen, bu yıl süpermarketlerdeki satışların neredeyse yüzde 15 oranında artması bekleniyor.

Geri Dön 19 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN