Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Ocak 2024 Cuma

Kara para aklama davası: 6 milyon avro değerinde mülke el konuldu

Hollanda'da son yılların en büyük kara para aklama davasında, bir kafe sahibinin 6,1 milyon avro değerindeki mülklerine el konuldu.

Kara para aklama davası: 6 milyon avro değerinde mülke el konuldu

Hollanda’da son yılların en büyük kara para aklama davalarından birinde sona gelindi. Doğu Brabant Bölge Mahkemesi, Eindhoven kentinde bir kafe sahibinin 10’un üzerinde, değeri 6,1 milyon avro civarındaki mülklerine el koydu. Ayrıca gayrimenkullerini uyuşturucu gelirleriyle satın aldığı gerekçesiyle 2,5 yıl hapis cezasına hükmedildi. Şahsın son 15 yıldır Türkiye üzerinden kara para akladığı, çok sayıda daire, garaj, ofis ve bir fitness merkezi de sahibi olduğu açıklandı.

Kanıtlara göre zanlının mal varlığı 2004 yılında 322 bin avro civarındayken, 2009 yılında 16 milyon avroya kadar yükselmişti.

Hollanda polisi, soruşturmalar sırasında zanlının ve aile yakınlarının evlerinde yüksek miktarda nakit para, silah ve uyuşturucu ele geçirmişti.

 

Geri Dön 26 Ocak 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN