Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Eylül 2023 Pazar

Hollanda'da bu hafta neler yaşandı?

Hollanda'nın gündeminde bu hafta; Müslümanların gizlice takip edildiğinin ortaya çıkması vardı. İşte yaşananlar...

Hollanda'da bu hafta neler yaşandı?

Sosyal İşler ve Çalışma Bakanı Karien van Gennip, Temsilciler Meclisine yazdığı mektupta, Bakanlığın geçmiş yıllarda, habersiz bir şekilde, Müslüman toplumunundan önde gelen kişileri ve oluşumları takip ettiğini açıkladı.

Okul yemekleri 2024'te de ücretsiz

Hükûmet, 2024 yılında da ilk ve orta öğretim kurumlarında okul yemeklerinin ücretsiz olmaya devam edeceğini duyurdu. Bununla birlikte, proje bütçesinin 100 milyon avrodan, 166 milyon avroya çıkarıldığı da bildirildi. 

Devlet kontrolünde esrar üretimi başlıyor

Tilburg ve Breda şehirlerinde ilk yasal esrar üretimi devlet kontrolünde başlıyor. 15 Aralık’ta başlayacak pilot proje ilk etapta söz konusu iki şehirde 6 hafta sürecek. Uygulamanın başarılı olması durumunda 8 belediyede daha üretim ve satış başlayacak.

"Saatlik 18 avro asgari ücret" önerisi

Hristiyan Birlik Partisi (CU), çalışan fakir ayrımını sona erdirmek için, 12 avro olan saatlik asgari ücretin 18 avroya çıkarılması gerektiğini savundu.

Karşılıklı ev değişimine kısıtlamalar yolda

Hükûmet, karşılıklı ev değişimine yönelik ciddi kısıtlamalar getirmeye hazırlanıyor. Buna göre, Amsterdam’da karşılıklı ev değiştirenler Airbnb gibi platformların düzenlemelerine tabi tutulacak. 

Geri Dön 24 Eylül 2023 Pazar Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN