Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Ocak 2024 Perşembe

Hollanda, Jocelyn Fırtınası’nın etkisi altında

Hollanda Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (KNMI), Hollanda’nın yılın üçüncü fırtınası Jocelyn’in etkisi altında olduğunu duyurdu.

Fırtınanın hızı, önceli gece, Vlissingen ve Ijmuiden kentlerinde saatte yaklaşık 100 kilometreye ulaştı. Ülke genelinde, Limburg ve Noord-Brabant dışındaki tüm şehirlerde sarı kodlu uyarı yayınladı, rüzgarın hızının saatte 95 kilometreye kadar çıkacağı duyuruldu. Gece boyunca çok sayıda ağaç devrildi, uçan çatılar nedeniyle araçlar hasar gördü.

Schiphol Havalimanı’nda bugün fırtına nedeniyle, 90’a yakın uçuşta rötar, 50’ye yakın seferde de iptaller duyuruldu.

Meteorolojinin verilerine göre, dün, Hollanda’da kayıtlara geçen en sıcak 23 Ocak oldu. Değerler, Gilze-Rijen kentinde 13,7 dereceye kadar yükseldi. Uzmanlar iklim değişikliği nedeniyle kış sıcaklıklarının artığına, en soğuk ocak ayının 1997 yılında yaşandığına dikkat çekti.

Geri Dön 25 Ocak 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN