Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Ocak 2023 Cuma

Hollanda da Ukrayna’ya Leopard 2 tankları gönderebilir

Almanya, Ukrayna’ya tank sevkiyatına yeşil ışık yaktı. Hollanda Başbakanı Mark Rutte de tank göndermeye hazır olduklarını duyurdu.

Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Almanya’nın Ukrayna’ya tank sevkiyatına yeşil ışık yakmasını memnuniyetle karşıladı. Rutte, Hollanda’nın da Ukrayna’ya tank göndermeye hazır olduğunu bildirdi. 

Hollanda, Leopard 2 tanklarına sahip değil. Ancak Almanya’dan kiraladığı 18 tankın satın alınıp Ukrayna’ya gönderilmesi gündemde. Başbakan Rutte, ‘Ukrayna’nın bu yöndeki talebini çok iyi anlıyorum’ dedi, ancak henüz kesin bir karar alınmadığını belirtti. 

Geçtiğimiz hafta da Dış İşleri Bakanı Wopke Hoekstra, Ukrayna’ya F-16 uçakları gönderilmesine ilişkin kendisine yöneltilen soruya, “Ukrayna'ya düzenli askeri teçhizat sağlanması konusunda Kabine için tabu yok” yanıtını vermişti. 

Geri Dön 27 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN