Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
03 Ocak 2023 Salı

Havai fişekler kör etti

Hollanda'da yılbaşı gecesi yasadışı patlatılan havai fişekler  en az 25 kişiyi gözünden yaraladı. 1 kişinin kalıcı kör olduğu havai fişek patlamalarında onlarca kişi gözaltına alındı.

Hollanda'da yılbaşı gecesinde Rotterdam, Lahey ve başkent Amsterdam'da yasa dışı şekilde hava fişekler patlatıldı. Onlarca kişinin gözaltına alındığı havai fişek patlatmalarında çok sayıda kişi yaralandı. Biri 7 yaşında olmak üzere en az 25 kişi gözünden yaralanıp hastaneye kaldırıldı. Profesyonel olmayan kişilerin patlattığı havai fişekler, bir kişiyi kalıcı olarak gözünden etti.

En sıcak yılbaşı

Öte yandan Hollanda, tarihinin en sıcak yılbaşını bu sene geçirdi. Hollandalılar, yılın güzel geçmesi için 1960'lardan beri devam ettirdikleri gelenekte 11 farklı bölgede denize girdi. 50 binden fazla kişinin denize girdiği gelenekte Hollandalılar geleneğe göre sıcak çikolata veya bezelye çorbası da içti. 

Geri Dön 03 Ocak 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN