Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Temmuz 2023 Salı

Hanelere 1.300 avroya kadar enerji yardımı

Hollanda hükûmeti, üniversite öğrencilerine 400 avroya kadar, dar gelirli hanelere 1.300 avroya kadar enerji yardımı yapılacağını duyurdu. 

Yoksullukla Mücadele Bakanı Carola Schouten, savaş öncesine göre halen çok yüksek olan elektrik masraflarının dar gelirli vatandaşlar üzerindeki yükünü hafifletmek için böyle bir yardım yapılacağını belirtti. Yardımlar başvuruyla yapılacak, ne zaman ve nereden başvurulacağı ise henüz açıklanmadı.

Planlara göre, öğrencilere yapılacak yardımdan, üniversite yurtlarında kalan ve ailesi dar veya orta gelirli olan tüm öğrenciler yararlanabilecek. Yardım, önümüzdeki akademik yıl içinde yapılacak. 

Geliri asgari ücret seviyesinde veya daha az olan kişiler, 2023’ün başında hükümetin 500 avroluk enerji yardımından faydalanabiliyordu. Bu kişiler, bu yıl içinde 800 avro daha yardım alabilecek. 

Geri Dön 04 Temmuz 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN