Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Kasım 2022 Perşembe

Gülme gazı yasaklandı

Hollanda’da gençler arasında yaygınlaşan ve başka uyuşturucu maddelerle birlikte kullanılan gülme gazı (azotoksit) yeni yılda yasaklanacak.

Hollanda hükûmeti, özellikle gençler arasında yaygınlaşan ve sıklıkla başka uyuşturucularla birlikte kullanılan gülme gazını (azotoksit) Ocak 2023’ten itibaren yasaklı uyuşturucular listesine ekleme kararı aldı. Bu kararla beraber, gülme gazını bulundurmak, satmak ve üretmek suç sayılacak.

Trimbos Enstitüsü tarafından yayımlanan araştırmaya göre, kulüp ve festivallere katılan gençlerin yüzde 37’si, çok sayıda sağlık sorununa neden olan bu maddeyi düzenli olarak kullanıyor. Ayrıca, polis verilerine göre gülme gazının geçtiğimiz sene içinde 63’ü ölümcül 1.800 kazaya neden olduğu tespit edildi. 

Geri Dön 17 Kasım 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN