Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2023 Cuma

D66 lideri Sigrid Kaag siyaseti bırakıyor

D66 partisinin lideri ve Maliye Bakanı Sigrid Kaag, işinin ailesi üzerindeki olumsuz etkisini gerekçe göstererek siyaseti bırakma kararı aldı.

Hollanda’da geçtiğimiz hafta düşen hükûmetin koalisyon ortaklarından D66 partisinin lideri ve Maliye Bakanı Sigrid Kaag, işinin ailesi üzerindeki olumsuz etkisini gerekçe göstererek siyaseti bırakma kararı aldığını açıkladı. 

Yeni hükûmet kurulduktan sonra siyaseti bırakacağını açıklayan Kaag, aldığı tehdit mesajlarının, hakkındaki iddialar ve nefret söylemlerinin ‘çocuklarına zarar verdiğini’ dile getirdi. Son aylarda özellikle aşırı sağcıların hedefi haline gelen siyasetçinin kızları, mayıs ayında katıldıkları bir televizyon programında, annelerinin öldürülmesinden endişe duyduklarını söylemişlerdi. 

Kaag, maruz kaldığı nefret ve tacizlerin, diğer kadınları siyasetten caydırmayacağını umduğunu vurguladı. 

Geri Dön 14 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN