Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
02 Kasım 2023 Perşembe

Ciaran Fırtınası alarmı: Dışarı çıkmayın, evden çalışın

Birçok Avrupa ülkesini alarma geçiren Ciaran Fırtınası, Hollanda'ya da geliyor. Uzmanlar, bugün dışarı çıkılmamasını tavsiye etti.

Avrupa’yı etkisi altına alması beklenen Ciarán Fırtınası, Hollanda’yı da alarma geçirdi. Hollanda Karayolları Dairesi (Rijkswaterstatt), yarın dışarı çıkmayın, evden çalışın uyarısında bulundu. Şiddetli rüzgar ve yağmur nedeniyle kazaların oluşabileceği, yoğun bir trafik beklendiği bildirildi. 

İspanya’da fırtına nedeniyle alarm seviyesini Galiçya bölgesinde kırmızıya yükseltti. Rüzgarın hızının Fransa ve İspanya kıyılarında saatte 110 kilometreye ulaşması bekleniyor. 

Geri Dön 02 Kasım 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN