Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Eylül 2023 Çarşamba

Çalınan Van Gogh tablosu 3,5 yıl sonra bulundu

Hollanda'da, Mart 2020'de çalınan Van Gogh'un "Nuenen'deki Papaz Evi Bahçesi" adlı tablosu, yaklaşık 3,5 yıl sonra bulundu. 

139 yıllık bu tablo, Hollandalı dedektif Arthur Brand'a teslim edildi. Tablo, bir yastık kılıfına sarılı ve poşet içinde gizlenmiş halde teslim edildi.

Tablonun çalınmasının ardından hırsızlıkla suçlanan Fransız asıllı Nils M, olay yerindeki DNA'sı sayesinde tespit edilmişti. 2021 yılında hırsızlık suçundan 8 yıl hapis cezasına çarptırılan Nils M, milyonlarca avro değerindeki Van Gogh tablosunu bulunamamıştı.

Söz konusu tablo, korona salgını sırasında 2020'deki sokağa çıkma yasakları döneminde gerçekleşen bir hırsızlık sonucu çalınmıştı. Hırsızlık, Singer Laren Müzesi'nin cam duvarlarının kırılmasıyla gerçekleşmişti.

Geri Dön 13 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN