Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fiyatlar düşüyor - 12 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Alman ordusunda reform: Savaşa hazır olmalıyız - Haftanın Yorumu 28. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Mart 2024 Cumartesi

Büyük şirketler Hollanda’yı terk ediyor

Hollanda'da çok sayıda büyük şirket, ağır vergi politikaları ve işçi göçünün kısıtlanması nedeniyle ülkeden ayrılmayı düşünüyor.

Hollanda’da çok sayıda büyük şirketin ülkeyi terk etmeyi planladığı ortaya çıktı. İşveren Dernekleri VNO-NCW tarafından, De Telegraaf’a yapılan bir açıklamada, borsada işlem gören en az 10 büyük şirketin ülkeden ayrılmayı düşündüğü duyuruldu.

Yönetim Kurulu Başkanı Ingrid Thijssen, şirketlerin ülkedeki ağır vergi politikaları ve işçi göçünün kısıtlanması nedeniyle endişeli olduğuna dikkat çekti ve "Patronlar, güven ortamı arıyor. Çok sayıda şirketin genel merkezi yurt dışına taşınabilir" diye konuştu.

Ülkeyi terk etmeyi planlayan firmalar arasında; teknoloji şirketi ASML, Boskalis gibi büyük gruplar bulunuyor. Boskalis tarafından önceki gün yapılan açıklamada da şirketin genel merkezinin bir kısmının Birleşik Arap Emirlikleri’ne taşınacağı doğrulanmıştı.

Geri Dön 09 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN