Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Temmuz 2023 Çarşamba

Business class yolcu yemeği beğenmediği için uçak acil iniş yaptı

Houston'dan Amsterdam'a giden bir United Airlines yolcu uçağı, bir business class yolcusu istediği yemek seçeneği olmadığı için sinirlenince, Chicago’ya acil iniş yapmak zorunda kaldı. 

Sarhoş olduğu belirtilen yolcu, menüyü beğenmeyince aşırı sinirlendi. Kişinin diğer yolculara rahatsızlık vermesi üzerine, uçak yön değiştirerek Chicago’ya indi. Polis, yolcuyu uçaktan indirdi. Yeniden Amsterdam’a yola çıkan uçak, varış noktasına yaklaşık 3 saat rötarlı vardı. 

United Airlines’ın Houston-Amsterdam seferi için business class biletleri yaklaşık 6 bin 900 dolar. Federal Havacılık İdaresi’ne göre, söz konusu yolcu, rahatsız edici davranışları nedeniyle 37 bin dolara kadar para cezasına çarptırılabilir. 

Geri Dön 12 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN