Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Temmuz 2023 Pazartesi

Ahır yangınında 450 domuz yavrusu öldü

Hollanda'da iki büyük yangın çıktı. İlk yangında bir ikinci el mağazası kül oldu. İkinci yangın ise bir ahırda çıktı ve 450 domuz yavrusu öldü.

Pazar sabahı Veldhoven, Brabant'taki bir endüstriyel alandaki bir ikinci el mağazasında büyük bir yangın çıktı. Yangın, saat 03:30 civarında başladı ve üç saat sonra kontrol altına alındı. Binada büyük hasar meydana geldi ve tamamen kaybedilmiş olarak değerlendiriliyor. İtfaiye ekipleri yangına müdahale etti, ancak duman ve ateş çevredeki binalara zarar verdi. Bir itfaiyeci sıcaktan etkilendi, ancak tedavi edildi. Yangın, itfaiyecilerin başka bir görevden dönüşlerinde fark ettikleri şekilde keşfedildi.

Ahırda yangın çıktı, 450 domuz yavrusu öldü

Ayrıca, Gelderland'daki Aalten'deki bir ahırda da başka bir yangın çıktı. Yaklaşık 450 yavru domuz hayatını kaybetti, ancak 170 yavru domuz zamanında kurtarılabildi. Yangın, başka bir boş ahırda başladı ve daha sonra yavru domuz ahırına yayıldı. Asbest salınımı da meydana geldi ve çevredeki alanda asbest parçacıkları bulundu. Dumandan etkilenen insanlar için bir uyarı yapıldı. İtfaiye ekipleri yangını söndürdü ve diğer ahırlardaki hayvanlar tahliye edildi.

Geri Dön 10 Temmuz 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN