Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
29 Ekim 2022 Cumartesi

Öğrenci temsilcilerinden üniversitelere uyarı

Almanya’da öğrenciler üniversitelerin tasarruf önlemlerinin, öğrencileri evde bırakarak doğalgaz ve elektrik maliyetlerinin artmasına yol açacağını savunuyor.

Almanya’da üniversiteler enerji tasarrufu adına bir dizi uygulamaya gitmeyi planlıyor. Bunların arasında ders iptalleri ve açılış saatlerinin değişmesi de var. Öğrenciler ise buna karşı tepkili. Evde kalan öğrencilerin maliyetlerinin artacağı yönünde açıklama yapıldı. Öğrenciler herkesin üniversiteler açık kalmalı deyip buna karşın hiçbir somut adım atmamasından şikâyetçi.

Alman Öğrenci Birliği Sözcüsü Stefan Grob, RND’ye konuştu ve şöyle dedi:

Bunlar sadece yüz yüze dersleri etkilemekle kalmaz, aynı zamanda öğrencilere daha fazla maddi yük getirir. Öğrenciler, doğalgaz kısıtlaması nedeniyle üniversiteye gidemezlerse, evde ısınmak zorunda kalacaklardır.

Geri Dön 29 Ekim 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN