Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2022 Salı

Yaz oturumu başladı, 17 Haziran’a kadar sürecek

İsviçre’de Ulusal Konsey ve Eyaletler Konseyi’nden oluşan Federal Meclis’in yaz oturumu, bugün başladı ve 17 Haziran’a kadar devam edecek.

Oturumu Ulusal Konsey Başkanı Irène Kälin başlattı. Meclis’te ana gündem maddelerini Ukrayna’daki savaş ve savaşın sonuçları oluşturacak. Enerji ve akaryakıt fiyatlarındaki artış nedeniyle vatandaşları rahatlatmak için olası bir destek paketi hazırlanması, Rus oligarklarının İsviçre’deki malvarlığının daha iyi takip edilebilmesi için bir komisyon kurulması, ve savunma bütçesinin yükseltilmesi gibi konular gündemde olacak. Ulusal Konsey, savunma bütçesinin yıllık 9 milyar Frank’a çıkarılmasını hali hazırda onaylamıştı.

Ayrıca hızla artan sağlık masraflarına bir tavan fiyat getirilmesi ve sağlık sigortası primlerinin ucuzlaştırılması da masaya yatırılacak.

Geri Dön 31 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN