Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Haziran 2022 Çarşamba

Yakıt fiyatları artıyor, vatandaşa destek olası değil

İsviçre’de yakıt fiyatları hızla artıyor. İsviçre Halk Partisi birtakım vergi indirimi ve yardım önerdi. Ancak bu önerilerin tümü reddedildi.

Benzin ve dizel fiyatları, her yerde olduğu gibi İsviçre’de de hızla artıyor. İsviçre Halk Partisi (SVP) Lideri Marco Chiesa, ortalama bir otomobilin deposunu doldurmanın, savaş öncesine göre yaklaşık 30 frank daha fazlaya mal olduğunu açıkladı. SVP, halkı rahatlatmak için, akaryakıtta KDV indirimi, işe düzenli olarak otomobille gidenler için ek yardım, ve karbondioksit vergisinin düşürülmesi gibi önerilerde bulundu. 

Eyaletler Konseyi, önerilerin tümünü reddetti. Maliye Bakanı Uli Maurer, yine de fiyat artışlarının ciddiye alındığını, ancak bu konuda kararlar almadan önce genel bir analiz yapılması gerektiğini dile getirdi. Benzer teklifler, perşembe günü de Ulusal Konsey’de tartışılacak. 

Geri Dön 15 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN