Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Haziran 2022 Cumartesi

Wikileaks kurucusu Assange’ın ABD’ye iadesi onaylandı

İngiltere, Wikileaks’in kurucusu Julian Assange’ın ABD’ye iadesini onayladı. İngiltere, Assange’ın ABD’de uygun muamele göreceğine inanıyor.

Wikileaks kurucusu Assange’ın ABD’ye iadesi onaylandı

İngiltere İçişleri Bakanı Priti Patel, ABD’nin Irak ve Afganistan’daki suçlarına ilişkin belgeleri yayımlayan Wikileaks kurucusu Julian Assange’ın ABD’ye iadesi edilmesi kararını onayladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Assange’ın Amerika’da ‘uygun muamele göreceği’ ne inandıkları belirtildi. 

ABD, sızdırılan belgeler nedeniyle, Assange’ı ‘ulusal güvenlik bilgilerini ifşa etme’ dahil 17 suçtan yargılamak istiyor. Assange’ın avukatları ise, belgelerin yayımlanmasının kamunun çıkarına olduğu ve ABD’nin yasa dışı faaliyetlerini gün yüzüne çıkarmaya yardım ettiği görüşünde. 

Geri Dön 18 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN