Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
22 Haziran 2022 Çarşamba

Virolog Stöhr: Lauterbach'ın doktorluk ruhsatı elinden alınmalı

Uzmanlar Konseyi Üyesi Virolog Prof. Dr. Klaus Stöhr, Sağlık Bakanı Karl Lauterbach’ın "Koronavirüs aşısının yan etkisi yok" sözleri sonrası "Her ilacın ve aşının yan etkisi vardır. Böyle konuşan birinin doktorluk ruhsatı elinden alınmalı" dedi.

BILD TV yayınına katılan Federal Hükûmet Uzmanlar Konseyi Üyesi Virolog Prof. Klaus Stöhr, Sağlık Bakanı Lauterbach’ın koronavirüs aşılarının herhangi bir yan etkisi yok açıklamasını sert eleştirdi. Prof. Stöhr, “Her ilacın ve aşının yan etkileri vardır. Böyle konuşan bir doktorun ruhsatı elinden alımalı” dedi. Stöhr ayrıca maskeyle ilgili kararların yaz lastiği kış lastiği uygulamalarına döndüğünü söyleyerek “Bakan, maske gibi önlemlerle konusunda yanlış sinyaller veriyor. Bir süre sonra bu önlemleri ciddiye alacak kimse kalmayacak” dedi.

Stöhr ayrıca, “Otobüs ve trenlerde maske takmaya artık gerek yok. Çünkü virüsten saklanmak mümkün değil, bir gün herkes enfekte olacak. Bunu erteledikçe salgının sonu da ertelenecek” dedi. 

Alman ağır siklet şampiyonu Eva Butzen ise, “Benim gibi aşının yan etkilerine maruz kalmış bir çok insan var. Bakanın bunu ciddiye alması gerekiyor” dedi. 

Geri Dön 22 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN