Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
10 Ağustos 2022 Çarşamba

Üniversite öğrencileri sokakta kaldı

Hollanda’da üniversite öğrencilerinin kalacak yer sorunu devam ediyor. Önlem alınmazsa yaklaşık 60 bin öğrencinin kalacak yer sorunu yaşayacağı tahmin ediliyor.

Hollanda’da üniversite öğrencilerinin kalacak yer sorunu devam ediyor. Geçen sene, yurtlarda yeterli yer olmaması nedeniyle 25 binin üzerinde öğrenci kalacak yer bulamamıştı. Bu konuda hiçbir şey yapılmazsa, öğrenci konut açığının önümüzdeki yıllarda 60 bine kadar çıkması bekleniyor. 

Amsterdam Üniversitesi ve Utrecht Üniversitesi dahil çok sayıda üniversite, yabancı öğrencilere, şimdiye kadar kalacak yer bulamadılarsa gelmemeleri çağrısında bulunmuştu. 

Giderek artan kiralar da öğrenciler için büyük bir endişe kaynağı. Yurtta veya ailesinin yanında kalmayan, evde yaşayan öğrenciler, ortalama olarak aylık gelirinin yarısını kiraya harcıyor. 

Geri Dön 10 Ağustos 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN