Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Mayıs 2022 Çarşamba

Toplu taşımada ve marketlerde maske zorunluluğu kalkıyor

Günlük koronavirüs vaka sayısı 2 binin altında seyreden Avusturya, 1 Haizran’dan itibaren toplu taşımada ve marketlerde maske zorunluluğunu kaldıracak.

Toplu taşımada ve marketlerde maske zorunluluğu kalkıyor

Sağlık Bakanı Johannes Rauch, toplu taşımada ve marketlerde maske takma zorunluluğunun 1 Haziran’dan itibaren kaldırılacağını açıkladı. Maske, bu tarihten itibaren sadece hastane ve bakım evlerinde zorunlu olacak. Bu kısıtlama, ilk etapta 3 aylığına kaldırılacak, yaz sonunda salgın durumuna ve uzmanların tavsiyesine göre geri getirilebilecek. 1 Haziran itibarıyla okullarda düzenli test uygulaması da kaldırılacak. Eğitim Bakanı Martin Polaschek, test mecburiyetinin sonbaharda geri gelebileceğini belirtti.

Öte yandan ülkede aşı zorunluluğu uygulaması vakaların düşmesi sebebiyle askıya alınmıştı. Bu uygulama da 3 ay daha askıda kalacak.

Geri Dön 25 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN