Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Mayıs 2022 Cuma

Toplu taşımada kaos endişesi: Şimdiden 9 avroluk biletlerden 1 milyondan fazla satıldı

Almanya’da 9 avroluk biletler pazartesi günü satışa çıktı. 1 Haziran’da uygulamaya geçecek. Ancak daha şimdiden 1 milyondan fazla bilet satıldı. Toplu taşımada kaos endişesi yaşanıyor.

Toplu taşımada kaos endişesi: Şimdiden 9 avroluk biletlerden 1 milyondan fazla satıldı

Deutsche Bahn, pazartesi günü 9 avroluk biletlerin satışların başlamasından bu yana 1 milyondan fazla bilet sattıldığını açıkladı.

Alman Polis Sendikası (DPOLG) Federal Başkanı Rainer Wendt, BILD’e verdiği demeçte, aşırı talepten dolayı oluşacak kaosa karşı uyardı. Wendt, “Eğer toplu taşıma, aşırı kalabalık tarafından boğulursa, Federal Polis müdahale etmeli” dedi.

Polis Sendikası Başkan Yardımcısı Manuel Ostermann ise, "9 avroluk biletler, güvenlik açısından tam bir felaket olabilir" dedi.

Geri Dön 27 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN