Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
19 Temmuz 2022 Salı

Sosyal yardım dolandırıcılığı 60 milyon avroyu aştı

Avusturya’da son 4 yılda sosyal yardımlarda toplamı 60 milyon avroyu aşan 11 binden fazla dolandırıcılık vakası tespit edildi.

Yakalananlar arasında, 1100 tam zamanlı çalışanı yarı zamanlı olarak gösteren bir süpermarket zinciri, ve yurtdışındaki yazlıklarından aylık 80 bin avro gelir elde etmesine rağmen devletten yardım alan bir kişi bulunuyor. 

Son 4 yıl içinde sosyal yardım dolandırıcılığının devlete 60 milyon avronun üzerinde hasar verdiğini açıklayan yetkililer, gerçek miktarın muhtemelen kayıtlara geçenlerden çok daha yükse olduğunu belirtti. 

Dolandırıcılık yapanların yüzde 30’unun Avusturyalı, yüzde 70’inin yabancı olduğu aktarıldı.

Geri Dön 19 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN