Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Haziran 2022 Perşembe

Sigara fiyatları 20 yıl içinde 47 avroyu görebilir

Hollanda’da ortalama bir paket sigara 8 avro. Bunun önümüzdeki 20 yıl içinde 47 avroya çıkarılarak sigara tüketimi azaltılmak isteniyor.

Hollanda hükümeti, sigara içenlerin sayısı önümüzdeki 20 yıl içinde büyük ölçüde azaltmayı hedefliyor. Şu anda bir paket sigara ortalama 8 avro, bunun önümüzdeki yıl 10 avroya çıkarılması bekleniyor. Ancak Sağlık Bakanlığı, sigara bağımlılarının, ancak büyük bir fiyat farkı olursa sigarayı bırakacağı gerekçesiyle, sigara fiyatlarını 2040’a kadar 30 ila 47 avroya kadar çıkarmak istiyor.

Geçen sene, Maastricht Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, düzenli sigara içenlerin yarısı, fiyatlar ancak paket başına 60 avroya çıkarsa sigarayı bırakacağını söylemişti.

Geri Dön 02 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN