Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Mayıs 2022 Cuma

Salgından kurtulan tatil planları enflasyona takıldı

Son iki yıldır koronavirüs nedeniyle ertelenen tatil planları, bu yıl da enflasyona takıldı. Almanların çoğu yaz tatillerini evde geçirmeyi planlıyor.

Bild adına INSA araştırma şirketi tarafından yapılan ankete katılanların yüzde 16'sı bu yıl mali nedenlerden dolayı yaz tatilinden tamamen vazgeçmeyi, yüzde 48’i' tatillerini kısıtlayacaklarını söyledi. Tatil yapmayı düşünenlerin yüzde 22’si tatilini Almanya içinde başka bir eyalette geçirmeyi planlıyor. (9 avro biletler de etkili olacak)

Alman Refah Eşitliği Derneği Başkanı Ulrich Schneider, sürekli artan enflasyonun toplumsal bölünmeye yol açmasından korkuyor. Başkan Schneider, "Enflasyon oranı bu şekilde artmaya devam ederse, toplumsal yapı çökecek. Çünkü ay sonunu getiremeyen milyonlara ailemiz olacak” diye uyardı RND’ye verdiği demeçte.

 

Geri Dön 27 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN