Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
04 Mayıs 2022 Çarşamba

Salgın iyiye giderken koronavirüs önlemleri gevşiyor

Salgın durumu iyiye giden Belçika’da Brüksel Havayolları maske mecburiyetini kaldırdı. Sağlık personeline aşı zorunluluğunun iptal edilmesi talebi de geldi.

Belçika’da koronavirüs vakaları günlük ortalama 5 binin altına indi. Salgında durum iyiye giderken bazı kısıtlamalarda gevşemelere gidiliyor. Brüksel Havayolları uçaklarındaki personel ve yolcular için maske mecburiyetinin kaldırıldığını açıkladı. Ulaşım Bakanı ise ülke genelinde toplu taşıma araçlarında da maskenin kaldırılmasını talep etti.

Bununla birlikte hükûmete aşı konusunda tavsiyeler veren Aşı Komisyonu, 1 Temmuz’da yürürlüğe girmesi beklenen ve sağlık personeline aşı zorunluluğunu içeren kararın iptal edilmesini istedi. Komisyon salgının mevcut seyrinin böyle bir zorunluluğa lüzum bırakmadığını savundu.

Geri Dön 04 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN