Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
23 Temmuz 2022 Cumartesi

Rapor: Hollanda, Rusya’ya yaptırım için 1 ay bekledi

Ticaret Odası verileri üzerinden hazırlanan rapora göre Hollanda hükûmeti, Rusya’ya yaptırımlar için 1 aydan fazla süre bekledi.

NRC gazetesinin Ticaret Odası’nın verilerine dayandırarak hazırladığı rapora göre Hollanda hükümeti, Rusya’ya yaptırımlar uygulamak için, Ukrayna’nın işgalinin başlamasından sonra 1 aydan uzun süre bekledi. 

24 Şubat’ta Rusya’nın Ukrayna’ya saldırmasından kısa süre sonra, Ticaret Odası, hükûmetin talebi üzerine Hollanda’daki malvarlıkları dondurulabilecek Rus oligarkları ve iş insanlarının bulunduğu bir liste hazırladı. Ancak bu listedekilere yaptırım uygulanması, hükûmetin koordinasyon eksikliği ve ‘bekleyip görelim’ bakış açışı nedeniyle bir aydan uzun sürdü. 

Geri Dön 23 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN