Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2022 Cuma

Olaf Scholz: Tehlikeli ve dramatik bir durumdayız

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Ukrayna’daki savaşla ilgili Avrupa’yı kastederek "Şu anda tehlikeli hatta çok dramatik bir durumdayız" dedi.

Olaf Scholz: Tehlikeli ve dramatik bir durumdayız

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Ukrayna-Rusya savaşına dair Stern dergisine açıklamalarda bulundu. Avrupa’nın olağanüstü bir dönemden geçtiğini söyleyen Scholz, "Bu kelimenin tam anlamıyla ölüm kalım meselesi. Uluslararası alanda şu an tehlikeli, hatta çok dramatik bir durumdayız. Tüm kıta istisnai bir durum yaşıyor. Bu nedenle şeffaflık artık çok önemli. Birçoğu savaşın AB ülkelerine de sıçramasından korkuyor" ifadelerini kullandı.

Durumun Rusya için de yıkıcı sonuçları olduğunu savunan Scholz, nükleer silahlara ilişkin ise "Federal hükûmetin görevi bu tür silahların kullanılmasını engellemek" diye konuştu.

Geri Dön 06 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN