Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Temmuz 2022 Çarşamba

Olaf Scholz: Kimse yalnız bırakılmayacak

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, artan hayat pahalılığına karşı vatandaşlara yeni bir yardım paketinin sözünü verdi ve "Hiç kimse yalnız bırakılmayacak" dedi.

Olaf Scholz: Kimse yalnız bırakılmayacak

Şansölye Olaf Scholz, artan enerji maliyetleri ve gıda fiyatları konusunda endişeli vatandaşlara yeni bir yardım paketi sözü verdi. Çünkü Scholz, yakın gelecekte yüksek enflasyonun tekrar düşmesini beklemiyor. 

Başbakan Scholz, “Birlikte olursak, her şeyi başarabiliriz. Hiç kimse yalnız bırakılmayacak” dedi, ancak yardıma ilişkin herhangi bir detay vermedi. 

Öte yandan Scholz; koalisyon ortaklarını aynı anda çok fazla teklif sunmamaları, bunun yerine sendikalar ve işverenlerle yoğun bir kampanyada uygun paketler geliştirmeleri konusunda uyardı.

Geri Dön 13 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN