Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
12 Mayıs 2022 Perşembe

Muhalefetten "Asgari ücret 14 avro olsun" talebi

Hollanda hükûmeti yıllık bütçe planı görüşmelerine başlıyor. Muhalefet partileri asgari ücretin saatlik 14 avroya çıkarılmasını istiyor.

Hollanda hükümeti, bu hafta yıllık bütçe planı görüşmelerine başlayacak. Kabine, enflasyona karşı yürürlüğe giren yardımların yol açtığı 1 milyar avroluk bütçe açığını kapamanın yollarını arıyor, büyük şirketlerin ve zenginlerin daha fazla vergilendirilmesi gündemde.

Muhalefet partileri, saatlik 14 avro asgari ücret önerisinde bulunmaya hazırlanıyor. Ülkede şu anda yasal bir asgari ücret uygulanmıyor, çalışanların saatlik ücretleri 7 ila 38 avro arasında değişiyor.

Hollanda’da koalisyon partileri, kabinede çoğunluğu oluşturmuyor. Bu nedenle muhalefet partilerinin onayı da önemli. 

Geri Dön 12 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN