Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2022 Salı

Maymun çiçeğinde son durum

DSÖ maymun çiçeği konusunda uyardı, "Vakalar buzdağının görünen kısmı olabilir" dedi. Almanya salgın endişesi olmadığını söylüyor ancak tedbiren 240 bin aşı sipariş etti.

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), maymun çiçeği virüsünün yayılmasına ilişkin uyarıda bulundu. DSÖ’nün Enfeksiyon Riskine Hazırlık Departmanı Başkanı Sylvie Briand, vakaların buzdağının görünen kısmı olabileceğini söyleyerek "Çiçek hastalığından daha hızlı yayıldığı söylenebilir fakat elimizde kontrolden çıkabileceğine dair gösterge yok" dedi.

Almanya 240 bin doz aşı sipariş etti

Almanya ise 240 bin doz maymun çiçeği aşısı sipariş etti. Salgın riskinden endişe edilmediğini ancak her ihtimale karşı aşı sipariş edildiğini söyleyen Sağlık Bakanı Karl Lauterbach, "Şu an Almanya’nın stoklarında maymun çiçeği aşısı yok. Ancak siparişler verildi. 40 bin doz aşı içeren ilk teslimat haziran ayının ikinci haftasına kadar yapılacak" dedi.

Geri Dön 31 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN