Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Eylül 2022 Perşembe

Maske satışından milyonlarca avro kazananların yeni kayıtları ortaya çıktı

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da koronavirüs salgını sürecinde ‘kâr amacı gütmeyen’ maske satışları üzerinden milyonlarca avro kazananların telefon kayıtları ortaya çıktı.

Salgının başında Amsterdam’da belediye yetkilisi olarak çalışan ve ‘kar amacı gütmeden’ Hollanda’ya maske satışı ve dağıtımıyla ilgilenen iş adamı Sywert van Lienden, ortaklarıyla beraber, Sağlık Bakanlığı ile yaptığı maske anlaşmasından 30 milyon avronun üzerinde kar etmişti. Van Lienden ve ortakları hakkında Savcılık tarafından dolandırıcılık, zimmete para geçirme ve kara para aklama suçlarından soruşturma başlatılmış, birçok ülkedeki banka hesaplarına el konulmuştu. 

Van Lienden’in 12 Nisan 2020 tarihinde yaptığı bir telefon konuşmasının kayıtları ortaya çıktı, şüphelinin bu konuşmada "Bu maskeleri Hollanda’ya getireceğiz ve milyoner olacağız. Bu işi hayırseverlikten yapacak hâlim yok" dediği kaydedildi. 

Geri Dön 15 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN