Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
17 Eylül 2022 Cumartesi

Maliye Bakanı: Kontrolü kaybedersek krizi aşamayız

Maliye Bakanı Christian Lindner, enflasyonun katlanarak artmasından endişelendiğini söyleyerek "Kontrolü kaybedersek bu krizi aşamayız" ifadelerini kullandı.

Federal Maliye Bakanı Christian Lindner, RND vor Ort adlı tartışma programına katıldı. Bakan Lindner, önceliğinin enflasyonla mücadele olduğunu söyledi ve “Enflasyonun katlanarak artmasından korkuyorum. Kontrolü kaybedersek bu krizi aşamayız. Yoksulluk artar, ülkeye yeni yatırımlar yapamayız” diye konuştu. 

FDP’li Bakan, 9 avroluk toplu taşıma uygulamasının devamını isteyenlerle ilgili kullandığı ‘bedavacı zihniyet’ ifadesini de savundu. Lindner, “İndirimli biletin devam etmesi mümkün değildi. Bu hem devlet hem de vergi mükellefleri için kabul edilemez. Ancak toplu ulaşım sektöründeki fiyat tarifesi karmaşasını çözeceğiz” dedi.

Geri Dön 17 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN