Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
21 Nisan 2022 Perşembe

Macron’dan Le Pen’e ‘başörtüsü yasağı’ tepkisi: İç savaşa yol açar

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, seçimdeki rakibi Le Pen’e başörtüsü yasağıyla ilgili tepki gösterdi. Macron, "İç savaşa yol açar" dedi.

Fransa’da cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda en yüksek oyu mevcut Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile aşırı sağcı Le Pen aldı. İki aday 24 Nisan Pazar günü ikinci turda karşı karşıya gelecek. En çok oyu alan aday Fransa’nın cumhurbaşkanı olacak.

Çarşamba akşamı ikili bir televizyon canlı yayınında münazara yaptı. Yaklaşık 2,5 saat süren ve son derece gergin geçen tartışmayı 15,6 milyon kişi izledi.

Le Pen tartışma esnasında göçmenlerle ve ‘İslamcılıkla’ mücadele planlarını açıkladı. Macron ise Le Pen’in hem bu planı hem de kamusal alanlarda başörtüsü yasağı vaadini sert bir biçimde eleştirdi. Macron, "Başörtüsü yasağı iç savaşa yol açar" dedi.

Geri Dön 21 Nisan 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN